NEXXAL Group

Swiat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.

Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie NEXXAL Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa w ramach jednej kompleksowej oferty,

zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie, oraz zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.


Materiały budowlane

Budowa domów

Finanse nexxal.com

Nexxal logo

O3

home/ oferta

Oferta

NEXXAL Deweloper

Niewątpliwie zakup własnego mieszkania czy domu to trudne zadanie wymagające czasu i zaangażowania. Jednym z jego elementów jest wybór właściwego dewelopera, czyli dostawcy.

NEXXAL Deweloper powstał, jako rozszerzenie oferty grupy DOMEKO, która od ponad 10 lat z sukcesem i konsekwencją dostarcza materiały budowlane oraz buduje domy.

Nasze osiedla to nowoczesne przestrzenie miejskie.
Tworzymy je z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i innowacyjnych technologii. Wszystko to w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem jest najlepszym potwierdzeniem wartości, które charakteryzują naszą firmę.

Działamy kompleksowo – oddajemy mieszkania nie tylko w stanie deweloperskim, ale także lokale wykończone pod Państwa upodobania. Oferujemy pomoc prawną oraz finansową. Współpracujemy z najlepszymi Partnerami.

Oferta NEXXAL Deweloper?

01 - Budowa 02 - Sprzedaż 03 - Materiały budowlane 04 - Finansowanie

01/

NEXXAL Deweloper zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych.
W branży deweloperskiej działamy już od ponad 10 lat. Doświadczenie to fundament naszej działalności.

NEXXAL Deweloper

Dostawca Twoich marzeń

Zgodnie z nasza dewizą - klient jest najważniejszy - dokładamy wszelkich starań aby rodziny, które zdecydowały się na zakup nieruchomości były w pełni zadowolone z zakupy, a przede wszystkim realnie uczestniczyły w procesie kształtowania domu swoich marzeń.

Wykorzystujemy tylko renomowane produkty dostarczane przez DOMEKO.