NEXXAL Group

Swiat biznesu kręci się bardzo szybko, dlatego tak ważna jest sprawność działania.

Odpowiedzią na to stwierdzenie było stworzenie NEXXAL Group, instytucji skupiającej usługi niezbędne dla każdego przedsiębiorstwa w ramach jednej kompleksowej oferty,

zaoferowanie profesjonalnej obsługi opartej na doświadczeniu i profesjonalizmie, oraz zapewnienie realizacji wybranego rozwiązania.


Materiały budowlane

Budowa domów

Finanse nexxal.com

Nexxal logo

O6

home/ partnerzy

Partnerzy

NEXXAL Deweloper

Hurtownia Materiałów Budowlanych

DOMEKO

Klient: DOMEKO S.C.

www.domeko24.com


Niewątpliwie budowa domu to trudne zadanie wymagające czasu i zaangażowania. Jednym z jego elementów jest wybór właściwego dostawcy materiałów budowlanych.

Budowa domów

Domikonbau

Klient: DOMIKONBAU

www.domikonbau.com


Pragniemy stać się synonimem kompleksowej usługi na najwyższym, światowym poziomie. Sprawimy, by budowanie było zarówno korzyścią, jak i przyjemnością.

Radca Prawny

Piotr Łatkowski

Klient: Kancelaria Radcy Prawnego Piotr Łatkowski

www.kpls.pl


Kancelaria Radcy Prawnego Piotra Łatkowskiego działa na rynku usług prawnych od 2004 roku. Kancelaria ściśle współpracuje także z doradcami podatkowymi i notariuszami. Obsługa prawna świadczona jest przez Kancelarię także w języku angielskim i niemieckim.

Budowa domów

Seb Bud

Klient: SEBASTIAN PARAFINOWICZ SEB BUD FIRMA BUDOWLANA

www.twojtanidom.pl


Jako doświadczona wielkopolska firma budowlana specjalizujemy się w domach pod klucz i w stanie developerskim. Świadczymy profesjonalne usługi budowlane od 1999 roku, co pozwoliło nam zdobyć bogatą praktykę, ale też szeroką bazę sprawdzonych dostawców.

Hurtownia wyrobów stalowych

STALBUD

Klient: STALBUD Spółka z o.o.

www.stalbud.com.pl


Firma powstała w roku 1990 i jest spółką z całkowicie polskim kapitałem. Wieloletnie doświadczenie w handlu, dobra lokalizacja, profesjonalna obsługa i dostępność szerokiego asortymentu wyrobów ze stali, elementów złącznych oraz artykułów budowlanych to zadowolenie klientów.